گوشی‌های Xiaomi در فروشگاه‌های هندی عرضه می‌شوند

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵:۱۳ ق.ظ

شرکت Xiaomi از ژوئیه 2014 به بعد 5 دستگاه گوشی هوشمند و رایانه لوحی جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید و رابط کاربری MIUI برای کاربران هندی معرفی کرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این استارت‌آپ چینی تا امروز توانست محصولات مذکور را به صورت گسترده به فروش برساند و هم‌اکنون از تصمیم گرفته است با شرکت هندی Flipkart که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند همکاری‌هایی را آغاز کند تا نسل جدید محصولات خود را به صورت فیزیکی در فروشگاه‌های معمولی ارایه دهد.

شرکت Xiaomi از طریق مراکز مخابراتی و فروشگاه‌های آنلاین گوشی‌های خود را در چین به فروش می‌رساند. به صورت مشابه، در کشور هند اوپراتور Airtel وظیفه عرضه این محصولات را برعهده دارد و گوشی‌ Redmi note 4G در فروشگاه‌های آن عرضه می‌شوند.

اما Xiaomi هم‌اکنون همکاری‌های اختصاصی با The Mobile Stores آغاز کرده است تا دو گوشی هوشمند Redmi Note 4G و Mi 4 در شهرهای بزرگ هند در فروشگاه‌های اختصاصی عرضه شوند.

«مانو کومار جین» مدیر Xiaomi در هند با انتشار مطلبی  روی توئیتر این مطلب را تایید کرد و توضیح داد سری گوشی‌های Mi در شهر دهلی نو در فروشگاه‌های The Mobile Stores عرضه خواهند شد.

فروشگاه زنجیره‌ای Mobile Stores بیش از 800 شعبه در سراسر هندوستان دارد و پیش‌بینی شده است که در مرحله نخست گوشی‌های Mi در بیش از 300 فروشگاه آن عرضه شوند.